film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno:  
 
 
TOPlist  

DE  EN  PL

Jede, jede mašinka v Pečkách dne 10.6.2006  Této pravidelné každoroční akce jsem se zúčatnil poprvé a byl jsem mile překvapen. Celá akce byla dobře zorganizovaná. Kromě jízd mimořádných vlaků byla ve stanici výstava lokomotiv, modeláři rozložili svoje kolejiště hned na 3 místech. Modelářským výstavám věnuji vlastní sekci, proto se o nich tady nebudu více rozepisovat. Další doprovodné akce se odehrávaly na náměstí, dopoledne dětská diskotéka, odpoledne hlavní program. Kousek dále se bylo možné odreagovat na pouťových atrakcích.

  Přímo na nádraží jsem zachytil zvláštní jízdy manipulačních vlaků s T334 do Plaňan, z Prahy Holešovic přijel motorový osobní vlak v čele s T669, který jel v 10.15 na okruh Kolín - Nymburk město a odpoledne v 13.20 na ŽZO. Ve 12.58 přijel parní vlak ze své cesty po místních lokálkách, aby se v 15.15 vydal ještě na jeden okruh Plaňany, Bošice, Kouřim a zpět.

  V odpoledních hodinách jsem prošel výstavu lokomotiv, výstavu kolejišť a diorámat v Městské knihovně a hned vedle jsem se nechal zlákat do prodejny ES Pečky.Další informační zdroje:

K přehrání tohoto videa si stáhněte přehrávač Adobe Flash Player.

Adobe Flash Player

Videogalerie Videogalerie
 1   Posun od osobního vlaku s příjezdem v 9:32 avi ? MB wmv ? MB
 2   Příprava manipulačního vlaku na další jízdu avi ? MB wmv ? MB
 3   Odjezd manipulačního vlaku na okružní jízdu v 10:10 avi ? MB wmv ? MB
 4   Odjezd osobního vlaku na okružní jízdu v 10:15 avi ? MB wmv ? MB
 5   Příjezd parního vlaku avi ? MB wmv ? MB