film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 26. 6. 2022 
 
 
TOPlist  

DE  EN  PL

Propagační materiály pro firmu SART - stavby a rekonstrukce a.s.


DVD   V letošním roce proběhnou oslavy 10. výročí obnovení provozu na trati Železnice Desná v plné její délce až do Koutů nad Desnou po povodních v roce 1997. Připomeňme si, že obnova trati poničené povodní začala na jaře v roce 1998 a již 1.května 1998 byla zahájena pravidelná osobní doprava v úseku Šumperk - Petrov nad Desnou - Sobotín. V druhé polovině roku 1998 pokračovaly práce na úseku Petrov nad Desnou - Velké Losiny, který byl zprovozněn 1. prosince 1998. Poslední úsek z Velkých Losin do Koutů nad Desnou byl zprovozněn až v následujícím roce 30. května 1999.

  Ve spolupráci s firmou SART vznikly začátkem letošního roku dva propagační materiály. Po několika úpravách vzniklo propagační DVD (aktuálně 2. vydání) se sestříhanými videoklipy z trati. Základem DVD je záznam z jízdy po trati Šumperk - Kouty nad Desnou doplněný o další záběry z projížděných míst. Úsek Petrov nad Desnou - Sobotín je potom sestaven pouze z těchto dílčích záběrů, neobsahuje záznam z celé jízdy v tomto úseku trati. Dále byly vybrány záběry z archívu posledních několika let, které charakterizují současnost provozu na trati Železnice Desná a z kterých byla sestaven návrh fotoknihy formátu 27 x 21cm. Pro vlastní sestavení návrhu fotoknihy byl použit software HeySmile Studio.

  Oba vydané propagační materiály jsou k dispozici u firmy SART na vedení v Šumperku. DVD je vydáno v klasickém plastovém přebalu nizkého profilu, fotokniha vytištěna firmou Stencil a.s. na HP Indigo 5000 a je v tvrdých deských. K dispozici je náhled na obsah fotoknihy a na přebal DVD.Další informační zdroje:


WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 16.4.2009
  • Celkem přečteno: 7410x
  • Naposledy: dnes v 03:00

Datové zdroje Datové zdroje


Datový zdroj YouTube
Datový zdroj PeerTube

Ikona webu Ikona webu


ikona webu

Kooperace Kooperace


partnerský web www.TTkatalog.cz partnerský web www.MaléModely.cz

Reportáž Poslední navštívené reportáže